ROZWÓJ CZY INERCJA? KRÓTKA I DŁUGOTERMINOWA STRATEGIA BRANŻY NARCIARSKIEJ.

XI OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA PSNiT - 3-5 czerwca 2019 - hotel CZARNY POTOK Krynica Zdrój
 
Przychylny sezon zimowy pozwala narciarskiej rodzinie na chwilę oddechu i spojrzenie z nadzieją i optymizmem na kolejny rok. A skoro sezon za nami a rozmowy nigdy nie za wiele odliczamy czas do jedenastej już konferencji. Tym razem spotkamy się w Krynicy Zdroju! 
Dokładnie zdiagnozowane słabe strony branży, które nie pozwalają się w pełni rozwijać - mamy! No cóż, nie zamierzamy aby nas paraliżowały, nie zamierzamy też odpuszczać. 
Jaka jest przyszłość rynku narciarskiego? Jak się ma problem sezonowości do kwestii zrównoważonego rozwoju czy zmiany klimatu? Jak planować politykę inwestycyjną w środowisku dziurawego prawodawstwa? 
Czy po nieskończoność powinniśmy przekonywać, że miejscowości narciarskie mają gigantyczną pozycję, aby maksymalizować potencjał gospodarczy lokalnej społeczności. Rozwój turystyki a także opracowanie „kultury turystyki górskiej” to cel stymulowania działań na tych obszarach. Tylko w ten sposób zachęcimy przedsiębiorców do inwestowania w turystykę górską! 
Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne od kilku lat tworzą platformę dla wszystkich odpowiedzialnych partnerów do dialogu oraz wymiany doświadczeń i wiedzy w branży narciarskiej. Chcemy wskazywać na zróżnicowane produkty i doświadczenia w celu zwiększenia przewagi konkurencyjnej. Mamy też na myśli innowacyjne praktyki w zakresie marketingu IT i inteligentnych urządzeń, standardy bezpieczeństwa i ochrony.
Branża narciarska już dawno przestała być przedsięwzięciem linearnym - sprzedaż karnetu i utrzymanie tras. To bardzo złożony i wielopoziomowy temat, w który należy się wgryzać co sezon na nowo i pozytywnie zaskakiwać naszych klientów. 
Poznawanie obecnych i przyszłych trendów dotyczących wzorców zachowań turystów górskich i możliwości przyciągania rynków niszowych poprzez innowacyjne produkty i doświadczenia - to nasze zadania! 
Niezmiennie - działamy, wymieniamy poglądy, przynosimy nowe pomysły! 
Siła branży to siła ludzi! Spotkajmy się w czerwcu w Krynicy Zdrój! 
 

Patronat honorowy - Piotr Ryba - Burmistrz Krynicy-ZdrójWspółorganizatorzy